Козаро стартира контролите с успех над Ботевъ Брусен

Първа контрола в подготовката за пролетния дял на първенството в ОГ София Запад записа днес отборът на Козаро Ботевград. „Козлите” се наложиха над състезаващият се в ОГ Враца „Ботевъ” Брусен с 5:4. Мачът се игра на обновеното помощно игрище в Ботевград, което вече е с изкуствена настилка.

Резултатът откри завърналият се при оранжевите Радослав Зарев от дузпа. До края на полувремето 2:0 направи Светослав Косаков.

След подновяването на играта гостите от Брусен изравниха до 2:2. С два гола на Косаков и Мартин Методиев „Козаро” отново възстанови преднината си до 4:2. Последва ново изравняване за 4:4. Победният гол за „козлите” вкара Светослав Косаков, реализирайки хеттрик.

През второто полувреме в състава на Козаро се появиха 5-ма юноши младша възраст от школата на клуба.

Следващата контрола на ботевградчани е с Ботев Луковит, идната седмица.