Костинброд изненада Чавдар Етрополе

Изненадваща загуба у дома записа отборът на Чавдар Етрополе в домакинството си от 21 кръг. Червените допуснаха допуснаха да бъдат победени с 1:2 от представящият се колебливо тим на ОФК Костинброд.

Гостите поведоха още в началото на двубоя с попадение на Даниел Васев. Постепенно домакините намериха верния ритъм и взеха инициативата, но така и не достигнаха до гол. На почивката резултатът бе 0:1. В 60-тата минута Чавдар получи втори „леден душ” след като Кирил Вълов направи 0:2.  Почетното попадение за етрополци реализира Т. Стоичков в края на мача.

В класирането Чавдар отново се върна на 5-тото място, след като се бе изкачил позиция нагоре след миналия кръг. Костинброд остава 18-ти.