Балкан продължава без загуба в първенството

Футболистите на Иван Редовски победиха с 2:1 Гранит във Владая в отложена среща от 24-я кръг в Югозападната Трета лига.

Първото полувреме беше равностойно с лек превес на Балкан, а добри възможности за гол пропуснаха Ковачев и Петков.

След почивката и двата тима се пораздвижиха и 49-тата минута Ковачев откри резултата след удар с глава. Домакините търсеха изранителния гол и в 85-тата минута резервата Зайцев изравни. Минута преди края Апостолов изведе с отлично подаване Бонев и той подпечата победата на Балкан.

След този кръг зелените вече заемат седмотото място с 35 точки. В следващата среща Балкан приема Левски (Чепинци) на 7 април от 16:00 часа на стадион “Христо Ботев” в Ботевград.